Erman Tamur’un kaleme aldığı kitapta Ankara’nın 1890-1960 yıllarına damga vuran fotoğraflar ve posta kartları, dönemin toplumsal değişimini yansıtıyor. – KÜLTÜR SANAT SERVİSİ
Related Posts
43. İstanbul Film Festivali’nde Altın Lale Ödülü ‘Yurt’un
43’üncü İstanbul Film Festivali Ulusal Yarışması’nda En İyi Film Ödülü’nü Nehir Tuna imzalı “Yurt” kazandı.
Bu maske tarifleri ile kuru saçlara veda edin!
Evde saç bakımı oldukça kolay ve pratiktir; basit yöntemlerle saçlarınıza canlılık katabilirsiniz. Peki, saçlarınıza nem ve canlılık getirecek maskeler nelerdir? İşte saçlarınızı yumuşacık yapacak 3 maske tarifi…
Sopayla döverek öldürüp, cesedini uçuruma attılar
Giresun’da merkez ilçede yaşayan Durmuş Demir, kamyonetiyle 2 Nisan tarihinde ayrıldığı evine bir daha dönmedi. Ailesi tarafından yapılan kayıp başvurusunun ardından başlatılan çalışmalarda polis ve jandarma ekipleri Demir’e ulaşamadı. Demir’in …