Millî Takımın EURO 2024 Şarkısı “Türkiye’m” Açıklandı

14 Haziran’da Almanya’da başlayacak olan ve A Millî takımımızın da katılacağı EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası için artık sayılı günler kaldı. Her turnuvada olduğu gibi bu turnuva için de Ay-Yıldızlılarımıza özel bir marş bestelendi. “Türkiye’m” adlı marşta Sefo imzası bulunuyor. 

Sefo’nun herhangi bir ücret almadan yazdığı ve bestelediği marş TFF’ye teslim edilirken, ünlü şarkıcı yaptığı açıklamada A Millî Futbol Takımı için özel bir şarkı yapmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Sefo ayrıca millilere turnuvada başarılar diledi. 

İşte o şarkı

Son dönemin moda şarkılarına benzetilen parçanın sözlerinde cesaret, başarı ve inanç duyguları öne çıkıyor. TFF YouTube kanalından yayımlanan şarkı, dijital platformlardan, televizyonlardan ve radyodan da dinlenebilecek. Ayrıca yakında şarkı için bir de klip yayınlanacak. 

Şarkının tesliminde TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Sefo’ya üstünde adının yazdığı millî takım forması hediye ederken parça için teşekkür etti. 

Ay-Yıldızlı ekibimiz turnuvada ilk olarak 18 Haziran Salı günü saat 19.00’da Gürcistan ile karşılaşacak. Grubumuzdaki diğer iki maçımızda ise 22 Haziran’da Portekiz ve 26 Haziran’da Çekya ile karşı karşıya geleceğiz. 

A Millî Futbol Takımımıza biz de EURO 2024’te başarılar diliyoruz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x